“Efekt widoczny natychmiast”: Z-Water, czyli nowy pogromca brudu

Każda osoba, która choć raz mierzyła się z brudem, marzy o środku do wszystkiego. Poszukuje środka czystości , który sprawdzi się w kuchni, łazience oraz miejscu pracy. Odpowiedzią na tego typu marzenia jest Z-Water X-Power.

Z-WATER  stanowi bardzo ważną rolę w walce z brudem i bakteriami. Po dokładnym wytarciu nim powierzchni usuwa zanieczyszczenia  i pozostawia czyszczoną powierzchnię w idealnym stanie. Jest przy tym w pełni ekologiczny. Podczas używania Z-Water nie wydobywają się szkodliwe dla natury substancje chemiczne. Nie pozostawia również pozostałości w ściekach lub na czyszczonych powierzchniach. Dzięki temu jest w pełni przyjazny środowisku.

Z-WATER X-POWER  opracowano w Japonii. Od kilku lat z sukcesami wykorzystywany jest m.in. w Szwecji. Z możliwości wykorzystywania Z-Water skorzystała m.in. gmina Olofström. Środek ceni sobie zatrudniony przez nią personel sprzątający. O 46 proc. spadły także koszty przeznaczane na środki czystości. – Wszystko zdaje się łatwiejsze do czyszczenia i w efekcie czystsze. Dodatkowo Z-Water nie pozostawia na powierzchni żadnych substancji czynnych – chwali środek Sofia Vestermark z Olofström.

Pierwsi fani Z-Water pojawili się także w Polsce. Detergent wykorzystywany jest m.in. w zakładach produkujących meble. – Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy. Oddając  klientowi już gotowe, często wymarzone przez klienta meble, musimy zadbać o każdy szczegół. Od kiedy używamy Z-Water, oddajemy klientowi meble naprawdę czyste. Jesteśmy pewni, że usunęliśmy wszystkie zanieczyszczenia z mytej powierzchni, nie uszkadzając jej. Z-Water nie zostawia smug, co bardzo dobrze sprawdza się również na meblach z połyskiem. Naprawdę możemy go polecić – mówią przedstawiciele firmy VAKER produkującej meble na wymiar.

Choć Z-Water nie zawiera elementów powierzchniowo czynnych, posiada właściwości oczyszczające i dezynfekujące. Wyjątkowe właściwości zawdzięcza wieloetapowemu przygotowaniu. Najpierw podlega filtrowaniu, jonizowaniu, a następnie alkalizowaniu. Dzięki wysokiej wartości pH rozpuszcza i usuwa brud oraz tłuszcz. Pozostawia także mytą powierzchnię w idealnej kondycji.

Pomiary miernikami ATP lub A3, które mierzą czystość powierzchni, wskazują, że Z-Water nie ma sobie równych. Umyte miejsca pozostają w lepszym stanie niż te, na których zastosowano detergenty zawierające środki powierzchniowo czynne.

Zdecydowanie się na Z-Water może odmienić nasze dotychczasowe myślenie o sprzątaniu. Środek pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze oraz ilość miejsca przeznaczoną na dodatkowe detergenty. Od dzisiaj każda powierzchnia może być umyta przy pomocy jednego płynu, czyli Z-Water.

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w karcie.

Continue Shopping