SYSTEM SPACEVAC

  System umożliwia odkurzanie na dużej wysokości wewnątrz pomieszczeń. Jest to kompletne rozwiązanie do usuwania kurzu oraz pyłu z trudno dostępnych przestrzeni umiejscowionych pod sufitem. Niewątpliwym atutem narzędzi SpaceVac jest ograniczenie konieczności korzystania z drabin, podnośników lub rusztowań. Bezpieczeństwo, jakie oferuje ta opcja, jest kolejną z zalet systemu, minimalizując ryzyko groźnego wypadku, dzięki odkurzaniu z poziomu gruntu. Technologia Lite jest przeznaczona zwłaszcza do czyszczenia w lokalach użytkowych, gdzie dzięki usunięciu kurzu, zmniejsza się zagrożenie wystąpienia pożaru.

Wewnętrzne czyszczenie na wysokości konstrukcji i hal

System wewnętrzny SpaceVac to odkurzanie hal i konstrukcji przemysłowych szybko, bezpiecznie i wydajnie, bez konieczności korzystania z drabin, podnośników i rusztowań. Lekkie, ale wytrzymałe rury z włókna węglowego o średnicy wewnętrznej 38 mm, wszystkie rury ssące, głowice, szczotki i akcesoria do czyszczenia SpaceVac wyposażone są w mechanizm blokowania – który nie rozdziela się podczas pracy i zapewnia całkowite bezpieczeństwo operatora podczas użytkowania. Nasze lekkie, blokujące się kije czyszczące są wyposażone w szereg głowic i szczotek ustawionych pod różnymi kątami, co oferuje elastyczne i wydajne rozwiązanie czyszczenia dla operatorów obsługujących takie obiekty jak:
  • Kina i teatry
  • Szkoły i uczelnie
  • Centra handlowe
  • Stadiony i areny
  • Muzea
  • Magazyny i fabryki

Zaawansowana technologia usuwania kurzu na wysokości

Z innowacyjnymi narzędziami SpaceVac do specjalistycznego usuwania zanieczyszczeń odkurzanie trudno dostępnych przestrzeni nigdy nie było tak łatwe. Profesjonalny system charakteryzuje się podziałem na dwa obszary główne – spożywczy oraz strefę wysokiego napięcia. Pierwszy z nich utworzono z myślą o zakładach przetwórczych, w których na masową skalę wykorzystuje się np. mąkę, której zbyt duża ilość nagromadzona na wysoko położonych powierzchniach może stanowić zagrożenie. Drugi z systemów został dostosowany do pracy w ekstremalnych warunkach, wytrzymując napięcie do 50 000 V.

System SpaceVac Food Safe Kit do strefy Food & Drink

Produkcja żywności i napojów wymaga najwyższych standardów czystości. Specjalistyczna wersja naszego wiodącego na rynku systemu czyszczenia, zaprojektowanego specjalnie do użytku w specjalistycznej dziedzinie czyszczenia w obszarze produkcji żywności i napojów. Sprzątanie przestrzeni Food & Drink – szczególnie na obszarach produkcyjnych – stanowi szczególne wyzwanie dla miejsc produkcji żywności i zakładów produkcyjnych. Produkcja żywności i napojów wymaga najwyższych standardów czystości. Osoby sprzątające i kierownicy obiektów muszą mieć możliwość łatwego usuwania produktów ubocznych, a także przyciąganych przez nie szkodników. Dzięki temu mają pewność, że produkowane artykuły nie zostaną skażone na żadnym etapie wytwarzania. Opracowując specjalną wersję systemu czyszczenia do strefy Food & Drink SpaceVac, stworzono unikalne rozwiązanie do czyszczenia na wysokości i miejsc trudno dostępnych. Dzięki materiałom takim jak pył i mąka, które często rozpraszają się i osiadają na obszarach wysokiego poziomu, nasz system rur bezpiecznych dla żywności łatwo dociera do tych niedostępnych obszarów, aby usunąć zalegające materiały. Specjalistyczny system rur posiada certyfikat do stosowania w strefach ATEX często spotykanych w produkcji żywności i napojów oraz jest uzupełniony o nową gamę szczotek oznaczonych kolorami, szereg akcesoriów zapewnia wiele do pracy nad i wokół wbudowanych maszyn, kanałów, przewodów rurowych i innych przeszkód występujących w tego rodzaju specjalistycznych środowiskach. Skontaktuj się z nami, by poznać ofertę.  

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w karcie.

Continue Shopping